ספורטאית עם חבלים בחדר כושר

מקורות מידע נוספים

שינוי תזונה הוא מהלך משמעותי שדורש הבנה, תכנון והקשבה לגוף. ריכזנו עבורכם מקורות למידע נוסף בנושא תזונה וספורט כדי שתוכלו להעמיק את הידע על מזון מבוסס צומח ולהחליט מה נכון עבורכם – ומה יסייע לכם לשפר את הביצועים שלכם פי 3.

בואו לשמוע מספורטאים ודיאטניות איך להתאים תזונה מבוססת צומח לצרכים שלכם. קבלו מידע על מקורות לחלבון איכותי מן הצומח, דגשים להגדלת מסת שריר וחיטוב, והכי חשוב – כלים פרקטיים שתוכלו ליישם בתזונה שלכם.

לרשימת הוובינרים ולרישום

Game changers - the movie

סרט דוקומונטרי, נומבר 2019.

הסרט בויים על ידי זוכה פרס האוסקר לואי פסיהויוס והופק על ידי ג'יימס קמרון, ארנולד שוורצנגר וג'קי צ'אן. בסרט מככבים כמה מהספורטאים הטבעונים המובילים בעולם, ביניהם זוכה תחרות 'פורמולה 1' לואיס המילטון, מפתח הגוף פטריק בבומיאן, השחיין ריפ אסלסטין ושחקן הטניס המוביל נובאק ג'וקוביץ'.

הסרט מתעד את עלייתה המטאורית של תזונה מבוססת צומח בעולם הספורט המקצועי ושואף להפריך את המיתוסים הקשורים למזון מן הצומח, ביצועים ספורטיבים ובריאות.

לצפיה ישירה בנטפליקס או itunes. מידע נוסף על תזונה וספורט באתר הסרט gamechangersmovie.com

אתר של ספורטאים עבור ספורטאים שמציג את השפעת צריכת מוצרי חלב על הבריאות ועל הביצועים הספורטיבים ממחקרים. נותן הרבה מידע, מתכונים וטיפים.

האתר של מעיין אליאסי,מאמנת ומפתחת גוף, בו ניתן לקבל מגוון פתרונות וייעוץ בתחום התזונה הטבעונית והאימונים. בין השאר תמצאו באתר ספר מתכונים דיגיטלי למנות חלבון מבן הצומח (לקבלת הנחה של 20 ש"ח בעת רכישת הספר הדיגיטלי, השתמשו בקוד הנחה P3).

אתר של חגי לפלר עם מתכונים טבעוניים ומאמרים לעוסקים בספורט.

כל מה שרציתם לדעת על קטניות, מעמותת הדיאטנים עתיד.

אינסוף מתכונים ומידע על תזונה מבוססת צומח מבית אנימלס.

כל המסעדות, כל המנות, בכל מקום.
להורדה חינם ב- google play store

קיצור דרך לדיאטנית שתוכל לסייע בייעוץ ובניית תפריטים אישיים.